דירת 4 חד' | הר סיני 2

למכירה בבלעדיות בהרצליה – בשכונת יד התשעה(שביב) ברחוב הר סיני מוצע כעת למכירה דירת 4 חדרים מרווחת ומוארת ,חדרים גדולים וסלון גדול.

בניין הכי מתוחזק באזור! דירה במיקום מעולה ושקט! גישה ליציאות מהעיר, מרכז מסחרי ומתנ"ס באזור , תחנות אוטובוס ורכבת. טובה למגורים או להשקעה.

פוטנציאל פינוי בינוי עתידי!

כל מה שנשאר לכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!
דירת 4 חד' | הר סיני 2
90 מ"ר
דירת 4 חד' | הר סיני 2
3 חדרי שינה
דירת 4 חד' | הר סיני 2
נגישות ליציאות וכניסות מהעיר
דירת 4 חד' | הר סיני 2
מזגנים בחדרים

לסיור וירטואלי בנכס לחצו כאן

הצגת פרטים על השכונה

שכונת שביב-יד התשעה שממוקמת בצפון מזרח הרצליה שגובלת עם שכונת נווה עמל מדרום ועיר רעננה מצפון. השכונה נקראת על שם תשעה יהודים בעיראק שהואשמו בריגול לטובת מדינת ישראל ונתלו בפומבי ב-27 בינואר 1969. שכונת שביב יד התשעה בעיקרה בנויה משיכונים, רכבות ובנייני מגורים על עמודים, הבתים בעיקרם הם משנות ה 50 60 וה70. רבות דובר על פרויקטים של פינוי בינוי אך עושה רושם שרק כעת העניין מתחיל לקבל גיבוי ותמיכה של העירייה. בעלי הדירות בשכונה הם תושבי השכונה הותיקים וגם משקיעים שקנו דירות להשקעה ומשכירים אותם לזוגות צעירים וסטודנטים השכונה מאופיינת ברמה סוציואקונומית נמוכה ביחס לממוצע באזור ורמות המחירים הן מהנמוכות ביותר בהרצליה. הנגישות מעולה אל מחוץ לעיר בשל הקרבה לכביש 531 החדש. יש לא מעט גנים , מתנס ופארקים קטנים לרווחת התושבים. בשכונה אין בניניים עם מעלית אך יש הרבה דירות עם זכויות בנייה נוספות שחלקם גם ניצלו והרחיבו את בייתם הקיים. חלק מהליך מימוש הזכויות איפשר תוספת של ממ”דים. נית למצוא דירות עם גינה בהסכמה (שאיננה רשומה בטאבו) אשר לאורך השנים משמשת את הדירות בקומת הקרקע. שכונה מצויינת למי שהתקציבים שלו נמוכים ועדיין רוצה לרכוש בהרצליה.

שתפו את הנכס

Share on facebook
בפייסבוק
Share on whatsapp
בוואטסאפ
Share on telegram
טלגרם
Share on email
במייל
Share on linkedin
בליקדאין
Share on twitter
בטויטר

מעוניינים בנכס?

השאירו לנו פרטים ונתקדם

מוכרים נכס?

דברו איתנו עוד היום וקבלו הערכת שווי נכס במתנה!

דילוג לתוכן